A Pál utcai fiúk
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2019. július 8. hétfő, 21:00
Dés László – Geszti Péter – Grecsó Krisztián:
A Pál utcai fiúk
Zenés játék Molnár Ferenc azonos című regénye nyomán
A Pannon Várszínház előadása
Molnár Ferenc világhírű regénye alapmű az emberi társadalom természetéről, a hősiesség, az árulás, az esendőség és a hazaszeretet fogalmáról.
Nemecsek, Boka, Áts Feri és a többiek örök példák, örök kortársaink.
A klasszikus alkotás ezúttal nem gyerekek, hanem ifjú emberek konfliktusaként szólal meg. A drámai helyzetek így még keményebbek, melyeket tovább fokoznak a mai hangzású zenék és dalszövegek. Az előadásban döntő szerepet játszik a tárgyi világ akusztikus megszólaltatása, a színészek zenei-ritmikai kreativitása, a fiatalság ereje, humora, az eredeti mű katartikus üzenete.
RÁCZ TANÁR ÚR I JANÓ, A GRUND ŐRE – Kiss T. István
A Pál utcaiak:
BOKA – Szelle Dávid
NEMECSEK – Szente Árpád Csaba
GERÉB – Zayzon Csaba
CSÓNAKOS – Punk Péter
KOLNAY – Molnár Ervin
BARABÁS – Ruff Roland / Kádár Szabolcs
WEISZ – Gábor Markó / Budai Márton Zoltán
RICHTER – Farkas-Csányi Attila / Kovács Gábor
CSELE – Gönczi Jakab / Baranyi Csanád
LESZIK – Magyar János
A Vörösingesek:
ÁTS FERI – Kékesi Gábor
AZ IDŐSEBB PÁSZTOR – Keresztesi László
A FIATALABB PÁSZTOR – Lenchés Márton / Kátai Norbert
SZEBENICS – Kovács Gábor / Göndör Dávid
Kátai Norbert / Schvéder Levente I Schafer Benedek / Göndör Dávid I Kiss Máté
I Pásztor Richárd / Kabai Alex, Órás Martin, Patkó Ádám, (Simon Patrik)
Játéktér: Vándorfi László
Jelmeztervező: Justin Júlia
Rendezőasszisztens: Lenchés Márton / Magyar János és Punk Péter
Koreográfus: Krámer György
Rendező: Vándorfi László
A Kowalsky Meg A Vega jól ismert dalai és az elmúlt évek közönségkedvencei egyaránt felcsendülnek majd egy nyári hangulatú, szabadtéri estén, Tokaj különleges környezetében.
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Szegedre!
Idén nyáron a hazai könnyűzene összetéveszthetetlen óriása, Horváth Charlie tölti meg élettel a Mézesvölgyi Nyár színpadát.
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!