Tangó 5.
Sławomir Mrożek Tangó című két felvonásos tragikomédiája a Sík Ferenc Kamaraszínházban.
Sławomir Mrożek Tangó című két felvonásos tragikomédiája a Sík Ferenc Kamaraszínházban.
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2016. november 29. kedd, 19:00
Nem kevesebbre vállalkozik az író, mint hogy parodisztikus elemekkel teletűzdelt, meghökkentő fordulatokban bővelkedő groteszk-költői játékban ábrázolja a XX. századi történelem, társadalom és életforma bonyolult változásait. Három nemzedék három történelmi korszak: nagyapáink immár poros, megalkuvásokkal terhes, nevetségesen szolgalelkű világa, apáink bukott forradalmi illúziói, zagyva handabandázásba menekülő jövőtlensége, és az ifjú generáció – hamleti töprengésekkel teli –, a világot „kizökkent" állapotából a rend újbóli visszaállításával megmenteni akaró bohóctréfái.
A három nemzedék konfliktusa tehát abszurd családi komédia: a fasizmus, a terrorizmus veszélyeire figyelmeztető tragikomédia.
A többrétegű, sokfajta asszociációt ébresztő játék elgondolkoztathatja nézőit, miközben jól szórakoztatja is őket. Olyan mű, melynek élményét hazaviheti magával a néző.
Elevenítsük fel együtt a régi EDDA táborok boldog hangulatát és töltsünk el egy önfeledt, vidám napot idén nyáron a vízparton!
A Kowalsky Meg A Vega jól ismert dalai és az elmúlt évek közönségkedvencei egyaránt felcsendülnek majd egy nyári hangulatú, szabadtéri estén, Tokaj különleges környezetében.
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Ceglédre!
2027. január 30-án az MVM Dome színpadán mutatja be Geszti Péter eddigi legnagyobb szabású koncert produkcióját, a POPTIMISTA SHOW-t.
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Szombathelyre!
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Zalaegerszegre!
tétel a kosárban
összesen:
Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!