2 ME
A PR-Evolution Dance Company előadása. Arra ítéltettünk tehát, hogy párban (ketten) legyünk minden kapcsolatban, hogy csak önmagunkban találjunk egységre, férfi és női valónk szimbiózisára? De miről szól a teremtés-mítosz?
A PR-Evolution Dance Company előadása. Arra ítéltettünk tehát, hogy párban (ketten) legyünk minden kapcsolatban, hogy csak önmagunkban találjunk egységre, férfi és női valónk szimbiózisára? De miről szól a teremtés-mítosz?
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date: Fredag, 27. Marts 2009 19:30
Jelenthet-e mást az ember teremtése - "Isten képére és hasonlatosságára" -, mint hogy az emberből is csak egy "van", mint Istenből? Miért vagyunk akkor még mindig párban, ilyen-olyan viszonyokban, kettőségekben? Két "fél" vagyunk csak, egymással szemben, bármilyen relációban? Vagy az "egész" az mindig az "egy" meg "egy" reményteljes harmóniája? A fenti kérdésekről - természetes emberi viszonyainkról - szól majd előadásunk, már amennyire a zene és a tánc "megszólalni" képes.
Egy különleges ünnepi koncert érkezik 2026. december 20-án az MVM Dome-ba, ahol a klasszikus zene világának kiemelkedő alakjai lépnek színpadra.
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Dunakeszire!
Megújult műsorral, új fellépőkkel térnek vissza az Illúzió Mesterei Kecskemétre!
Demjén Ferenc jubileumi koncertje 30. alkalommal 80 évesen!
A színpadon négy díva, négy csodálatos nő, akik mesterei a humornak és varázslatosan énekelnek…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.